Profesyonel Çözüm Ortağınız

Uzman, Güvenilir, Tecrübeli

Ev İşlerinde Yardımcı

ev işlerinde yardımcı

Günümüz dünyasında iş hayatında kadınların daha aktif yer alması, yalnız yaşayan bireylerin artması, sağlık sebepleri yüzünden ev işi yapamayanların olması, büyük bir eve ya da aile sahip olunması ev işlerine yeterince zaman ayırılamaması gibi sebepler yüzünden bir çok kişi evleri için yardımcı aramaktadır. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan bir çok insan güvenilir, temiz ve işini yapan yardımcı bulma konusunda zorluklar yaşamaktadır.

Kuzey İnsan Kaynakları:

  • Yemek,
  • Temizlik,
  • Ütü , çamaşır, bulaşık

gibi rutin işlerin yapılması

  • Market alışverişi
  • Çocuk bakımı vb.

gibi ev  işlerinde size yardımcı olarak güvenilir, referanslı, işi ile ilgili bilgi ve beceriye  sahip  yardımcılar ile beklentinizin ötesinde hizmet sunmaktadır.

hizmetçi
ev temizlikçisi

Sizin eliniz, kolunuz olacak, ev işlerinize yardımcı arıyorsanız, Kuzey İnsan Kaynakları’nın geniş aday portföyü arasından dileğiniz özelliklerde personel bulabilirsiniz. Adaylarımız ile tanışmak ve görüşmek için bizi arayın. Kuzey İnsan Kaynakları olarak, işe başlamadan önce  bakıcı adaylarımızın gerekli sağlık kontrolleri yaptırılmakta ve Sağlık raporları (Hepatit B, Hepatit C, Anti HIV, Akciğer filmi vb.) sizlere sunulmaktadır. En değerli varlıklarınızı bakıcılarınıza emanet etmeden önce  sağlık raporlarının bulunup bulunmadığını ve önemli bir sağlık sorununun olup olmadığını mutlaka sorunuz.

TWEETLER

Bir hastayı tedavi eden doktordur kurtaran ise hasta bakıcısıdır. #hastabakıcısı #yaşlıbakıcısı #türkiye

Güvenilir çocuk bakıcısı bulmak artık çok kolay Türkiye’nin Profesyonel Bakıcı Merkezi. #çocukbakıcısı #bebekbakıcısı #türkiye

ADRES

Fener Mahallesi 1975 Sk. No:10/1 Muratpaşa ANTALYA

HARİTA

İLETİŞİM

Tel:
Gsm:

[email protected]

İş ilanları e-postana gelsin