Profesyonel Çözüm Ortağınız

Uzman, Güvenilir, Tecrübeli

Hasta Bakıcısı

Gerek teşhis ve tedavi sonrası bakım sürecinde, gerek kronik bir hastalığın takibinde yatağa tam bağımlı olan hastalarınızın ihtiyacı olan sağlık hizmetlerini ev ortamında ve bu konuda eğitimli personeller ile Hasta Bakıcılık Hizmeti sunuyoruz.Hastanızın bakımı, özel ihtiyaçlarının karşılanması, günlük yaşam aktivitelerine destek olunması konusunda tecrübeli, güler yüzlü, sabırlı ve şefkatli Hasta Bakıcılarımız ile yanınızdayız.

Deneyimli, eğitimli, referanslı hasta bakıcısı portföyümüzle, sizlere en iyi Hasta Bakıcısı Hizmetini sunuyoruz. Siz de hasta bakıcı hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kuzey İnsan Kaynakları olarak, işe başlamadan önce  bakıcı adaylarımızın gerekli sağlık kontrolleri yaptırılmakta ve Sağlık raporları (Hepatit B, Hepatit C, Anti HIV, Akciğer filmi vb.) sizlere sunulmaktadır. En değerli varlıklarınızı bakıcılarınıza emanet etmeden önce  sağlık raporlarının bulunup bulunmadığını ve önemli bir sağlık sorununun olup olmadığını mutlaka sorunuz.

TWEETLER

Bir hastayı tedavi eden doktordur kurtaran ise hasta bakıcısıdır. #hastabakıcısı #yaşlıbakıcısı #türkiye

Güvenilir çocuk bakıcısı bulmak artık çok kolay Türkiye’nin Profesyonel Bakıcı Merkezi. #çocukbakıcısı #bebekbakıcısı #türkiye

ADRES

Fener Mahallesi 1975 Sk. No:10/1 Muratpaşa ANTALYA

HARİTA

İLETİŞİM

Tel:
Gsm:

[email protected]

İş ilanları e-postana gelsin