Profesyonel Çözüm Ortağınız

Uzman, Güvenilir, Tecrübeli

Kırgızistanlı Bakıcı

İngilizce ve Rusça konuşan Kırgız bakıcılarımız; ev işlerinde yardımcılık, hasta ve yaşlı bakımı, refakatçilik, çocuk ve bebek bakıcılığı yapmaktadır.

Bebek Bakımı:

Ebeveynlerin istekleri doğrultusunda; bebeklerin ihtiyacı olan her şeyi karşılarlar. Onlardan ilgilerini bir an eksik etmezler, yemekleri ve temel bakımları ile ilgilenirler.

Çocuk Bakımı:

Ebeveynlerin istekleri doğrultusunda; çocukların ihtiyacı olan her şeyi karşılarlar. Onlarla birlikte eğlenceli aktiviteler düzenler, onlardan ilgilerini bir an eksik etmezler, parka götürürler, oyun oynarlar, yemekleri ve temel bakımları ile ilgilenirler ve en önemlisi meraklı yapıları gereğince çocukların sordukları bütün sorulara sabırla cevap verirler.

Hem çocuklarınızın bakımı yapılacak, günlük ihtiyaçları karşılanacak, her dakika onlarla ilgilenilip yokluğunuz hissettirilmeyecek, hem de dil bilmeleri gelecekleri açısından faydalı olacaktır. İngilizce ve Rusça konuşan Kırgız bakıcılarımız çocuklarınızın anadili gibi İngilizce konuşmalarını sağlayacak, çocuklarınız hayatları boyunca multilingual olmanın avantajlarından faydalanacaklar.

Hasta Bakımı:

Bakıcılarımız hastalarınızın yanındaki gözünüz kulağınız olurlar. Hastanızdan her an haberdar olmanızı sağladıkları gibi,  tüm temel ihtiyaçlarını karşılamak, bakımını sağlamak, ilaçlarını ve yemeklerini saatinde vermekle yükümlüdürler.

Yaşlı Bakımı:

Yaşlıların temel ihtiyaçlarını karşılama, bakımlarını yapma, yanlarında olarak onlara destek olmak, özellikle ilaç ve yemek saatlerini kaçırmamak ile yükümlülerdir.

Refakatçilik:

Hastanede bulunan hastanızın beslenme, giyinme, soyunma, banyo, tuvalet ihtiyaçları ve diğer temizlik ve hastanızın bakım ihtiyaçları ve diğer günlük aktiviteleri gerçekleştirirken ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarda yardımcı olunmasını, doktor ve/veya hemşire tarafından kendisine bildirilen görevleri yerine getirilmesini, hastanın alması gereken ilaçların takibini yaparak zamanında alınmasını, hasta odasının temiz ve düzenli tutulmasının sağlar.

Ev İşlerinde Yardımcı:

Evinizin; yemek, temizlik, bulaşık, çamaşır, ütü, market alışverişi ve çocuklarla ilgilenilmesi gibi işlerde size yardımcı olurlar.

Kuzey İnsan Kaynakları olarak, işe başlamadan önce  bakıcı adaylarımızın gerekli sağlık kontrolleri şirketimiz tarafından yaptırılmakta ve Sağlık raporları (Hepatit B, Hepatit C, Anti HIV, Akciğer filmi vb.) sizlere sunulmaktadır. En değerli varlıklarınızı bakıcılarınıza emanet etmeden önce  sağlık raporlarının bulunup bulunmadığını ve önemli bir sağlık sorununun olup olmadığını mutlaka sorunuz.

TWEETLER

Bir hastayı tedavi eden doktordur kurtaran ise hasta bakıcısıdır. #hastabakıcısı #yaşlıbakıcısı #türkiye

Güvenilir çocuk bakıcısı bulmak artık çok kolay Türkiye’nin Profesyonel Bakıcı Merkezi. #çocukbakıcısı #bebekbakıcısı #türkiye

ADRES

Fener Mahallesi 1975 Sk. No:10/1 Muratpaşa ANTALYA

HARİTA

İLETİŞİM

Tel:
Gsm:

[email protected]

İş ilanları e-postana gelsin