Profesyonel Çözüm Ortağınız

Uzman, Güvenilir, Tecrübeli

Refakatçi

 

Refakatçi Hizmeti; hastanede bulunan hastanızın beslenme, giyinme, soyunma, banyo, tuvalet ihtiyaçları ve diğer temizlik ve hastanızın bakım ihtiyaçları ve diğer günlük aktiviteleri gerçekleştirirken ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarda yardımcı olunmasını, doktor ve/veya hemşire tarafından kendisine bildirilen görevleri yerine getirilmesini, hastanın alması gereken ilaçların takibini yaparak zamanında alınmasını, hasta odasının temiz ve düzenli tutulmasının sağlanması hizmetlerinden oluşmaktadır. Kuzey İnsan Kaynakları olarak, hastanızın her zaman özenli bir şekilde bakılması konusunda hassasiyetle hizmet veririz. İşini iyi yapan, güler yüzlü, titiz, sabırlı ve ilgili Refakatçilerimiz ile her zaman yanınızdayız. Hastanelerde hastanızın güvenilir, deneyimli ve eğitimli personeller tarafından refakatçi hizmeti almak istediğinizde bizimle iletişime geçin, size hemen yardımcı olalım.

 

Kuzey İnsan Kaynakları olarak, işe başlamadan önce  bakıcı adaylarımızın gerekli sağlık kontrolleri yaptırılmakta ve Sağlık raporları (Hepatit B, Hepatit C, Anti HIV, Akciğer filmi vb.) sizlere sunulmaktadır. En değerli varlıklarınızı bakıcılarınıza emanet etmeden önce  sağlık raporlarının bulunup bulunmadığını ve önemli bir sağlık sorununun olup olmadığını mutlaka sorunuz.

TWEETLER

Bir hastayı tedavi eden doktordur kurtaran ise hasta bakıcısıdır. #hastabakıcısı #yaşlıbakıcısı #türkiye

Güvenilir çocuk bakıcısı bulmak artık çok kolay Türkiye’nin Profesyonel Bakıcı Merkezi. #çocukbakıcısı #bebekbakıcısı #türkiye

ADRES

Fener Mahallesi 1975 Sk. No:10/1 Muratpaşa ANTALYA

HARİTA

İLETİŞİM

Tel:
Gsm:

[email protected]

İş ilanları e-postana gelsin