Profesyonel Çözüm Ortağınız

Uzman, Güvenilir, Tecrübeli

Yaşlı Bakıcısı

Yaşlı bireyler günlük yaşamlarını devam ettirmede bir başkasının yardımına gereksinim duymaktadırlar. Fiziksel olarak artık eskisi kadar güçlü olmayan bedenleri pek çok şeyi yapmak konusunda zorluk çekmelerine neden olur. Psikolojik olarak da oldukça hassas oldukları bu zamanlarda onların daha mutlu, huzurlu hissedebilmeleri için ilgi, şefkat ve anlayış son derece önemli kavramlardır. Yaşlı Bakıcı Hizmetimiz özellikle de aile içerisinde bakıma muhtaç aile büyüklerinizin günlük ya da daha uzun vadeli olarak; özel, bireysel ve genel ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılar.

Kuzey İnsan Kaynakları olarak, aile büyüklerinizin bu zor zamanlarında yanında olarak aile üyelerinin yaşamlarını kolaylaştırıyoruz. Deneyimli, güler yüzlü, ilgili ve şefkatli Yaşlı Bakıcılarımız ile sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Siz de bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz bizi arayın. Kuzey İnsan Kaynakları olarak, işe başlamadan önce  bakıcı adaylarımızın gerekli sağlık kontrolleri yaptırılmakta ve Sağlık raporları (Hepatit B, Hepatit C, Anti HIV, Akciğer filmi vb.) sizlere sunulmaktadır. En değerli varlıklarınızı bakıcılarınıza emanet etmeden önce  sağlık raporlarının bulunup bulunmadığını ve önemli bir sağlık sorununun olup olmadığını mutlaka sorunuz.

TWEETLER

Bir hastayı tedavi eden doktordur kurtaran ise hasta bakıcısıdır. #hastabakıcısı #yaşlıbakıcısı #türkiye

Güvenilir çocuk bakıcısı bulmak artık çok kolay Türkiye’nin Profesyonel Bakıcı Merkezi. #çocukbakıcısı #bebekbakıcısı #türkiye

ADRES

Fener Mahallesi 1975 Sk. No:10/1 Muratpaşa ANTALYA

HARİTA

İLETİŞİM

Tel:
Gsm:

[email protected]

İş ilanları e-postana gelsin